Administratívne služby

Chceš vycestovať, no nemáš rád byrokraciu okolo? Komunikáciu so zamestnávateľom a vízovým partnerom vybavíme za teba, nemusíš teda na nič myslieť.

Nepretržitá podpora

Pred alebo počas tvojho pobytu v USA stačí, ak nám zavoláš, prípadne sa na nás obrátiš s akoukoľvek otázkou a my sa budeme snažiť odpovedať do 24 hod.

Cenné skúsenosti

Sami sme si niekoľkokrát vyskúšali prácu plavčíka či supervízora na rôznych miestach Ameriky. Vieme ťa teda pripraviť na to, čo ťa čaká a poskytnúť cenné rady.

Záchranárske kurzy

Okrem sprostredkovania práce a vízového sponzora ti ponúkame možnosť spraviť si u nás aj záchranársky kurz s 2-ročným certifikátom + prekurz pre tých, ktorí sa obávajú plaveckých testov.

Snažíme sa spraviť všetko pre spokojnosť našich W&T účastníkov

Spolupracujeme iba s overenými zamestnávateľmi a sponzormi

Ako sme začali

Krátko po začatí štúdia na vysokej škole sme vycestovali do USA za prácou plavčíka. Neskôr sme sa, už na pozícii supervízora, stali sa lifeguarding inštruktormi a v roku 2014 sme odštartovali spoluprácu s jednou z najväčších plavčíckych spoločností v USA. Dnes vám prinášame už ako American Adventure s.r.o. ponuku našich Work and Travel programov.

Sleduj nás aj na  Facebooku

Náš tím

Karina Petryna Zakladateľka / American Red Cross Lifegurading Instructor
Certifikovaná inštruktorka. Stará sa o pohovory, dokumenty a komunikáciu so študentmi i americkými sponzormi. Cez leto sa na ňu môžete obrátiť priamo v USA.
Serhij Petryna Operations manager/American Red Cross Lifeguarding Instructor
Certifikovaný inštruktor. Má na starosti marketing, web a technické záležitosti.